Nasze usługi

Nasza ofertaŚwiadczymy usługi spawania stali nierdzewnych i kwasoodpornych. Ponadto oferujemy szeroki zakres prac ślusarskich, zapewniających kompleksowe wykonawstwo zamawianych elementów i konstrukcji. Cięcie metali (rury, profile, pręty, etc) przy pomocy piły taśmowej oraz odpowiednich elektronarzędzi. Szlifowanie przy pomocy szlifierki taśmowej, szlifierek prostych, szlifierek kątowych i innych narzędzi wysokoobrotowych.

Spawanie metodą TIG w osłonie argonu, zapewniające najlepszą jakość połączeń. Zaletą tej metody jest również możliwość spawania elementów o szerokim zakresie grubości oraz w różnych pozycjach. Satynowanie i polerowanie. W zależności od wymagań Klienta, oferujemy nadanie odpowiedniego szlifu lub połysku wytwarzanym elementom.
Dzięki odpowiednim narzędziom pomiarowo kontrolnym, mamy pewność, że zachowane są wszystkie wymiary oraz chropowatość powierzchni.
W celu zapewnienia najwyższych standardów jakościowych, nie zajmujemy się produkcją ze stali czarnej.
Mają więc Państwo pewność, że użyte przez nas narzędzia i materiały ścierne nie miały kontaktu z tego rodzaju stalą i nie mają wpływu na ewentualne wtrącenia czy zanieczyszczenia w stali nierdzewnej.

Jest to bardzo istotne, biorąc pod uwagę fakt, że naszymi odbiorcami są Klienci z branży spożywczej, farmaceutycznej oraz chemicznej.