O firmie

O firmie

BSM Design specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości elementów oraz konstrukcji ze stali nierdzewnej. Wykonujemy zamówienia na różnego rodzaju złącza, rury, kolanka, flansze, pokrywy, trójniki itp. ale także na ramy, podesty, wsporniki oraz wszelkiego rodzaju elementy, znajdujące zastosowanie w instalacjach przemysłowych w sektorze spożywczym, farmaceutycznym czy chemicznym. Ze względu na wysokie wymogi jakościowe stawiane przez Klientów, nasze wyroby wykonywane są z najwyższą dokładnością i starannością, przy użyciu profesjonalnego i nowoczesnego sprzętu.


Firma powstała na początku 2015 roku. Produkcja wysokiej jakości elementów, użycie nowoczesnego sprzętu oraz wykwalifikowanej kadry poskutkowała wyróżnieniem nas jako nowoczesnej i innowacyjnej firmy. Dzięki temu od 2016 roku jesteśmy jednym z najemców Mieleckiego Inkubatora Przedsiębiorczości (MInP), mieszczącego się w sąsiedztwie Specjalnej Strefy Ekonomicznej (SSE). Jest to dla nas ogromna zaleta i udogodnienie, mając tak wiele różnorodnych firm i przedsiębiorstw obok siebie. Dobra lokalizacja ma znaczący wpływ na prowadzenie działalności, umożliwiając współpracę z sąsiednimi firmami.


BSM Design to przede wszystkim ludzie. Ludzie godni zaufania, na których można polegać. Wykwalifikowana i odpowiedzialna kadra pracownicza to podstawa sukcesu. Ponadto determinacja do działania oraz konsekwentna realizacja planów to kolejne składowe rozwoju naszej firmy. Dzięki utrzymaniu wysokich standardów produkcyjnych oraz wysokiej jakości wykonywanych prac, budujemy zaufanie Klientów oraz stawiamy siebie w dobrym światle jako solidna i rzetelna firma. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.